Uriin akne jaoks

Uriini teraapia, mida nimetatakse ka uroteraapiaks, on üks neist teemadest, mis võivad skeptikat usklikuks muuta – see tähendab, et teil on selle jaoks kõht. Kasutades oma uriini tervendavaks raviks on olnud vanuses umbes aasta. Vanemad kui hiina meditsiinid, kirjeldati praktikat Shivambu Kalpa Vidhi, mis on osa 5000-aastasest püha Hindu teksti. Tava kasutada uriini nii sisemiselt kui ka väljastpoolt, et aidata haiguste ravimisel, sealhulgas nahakahjustusi nagu akne, võib leida paljudest riikidest ja paljudest kultuuridest, alates Peruu indiaanlaste ja iidsetest egiptustest.

Teooriad

Nii teadus- kui ka alternatiivsed kogukonnad on uurinud ja välja selgitanud uriiniravi all olevat teooriat. Üks selline kogukond korraldab sellel teemal maailma konverentse, viimane – Uroteraapiat käsitlev viies maailmakongress – toimus 2009. aastal Mehhikos, kus kogunes üle 600 inimese, et arutada positiivseid tulemusi praktikute ja uriiniravi kasutavate patsientide kohta; Kõige olulisem tõsiasi uriini kohta on see, et vastupidiselt sellele, mida võite kahtlustada, on uriin ei jäätmeid. Tegelikult on see vaba toksiinidest ja sisaldab iga inimese kohta ainulaadset ressurssi, kui ta sisestatakse kehasse sisemiselt või väliselt. Uriin on 95 kuni 98% vett. Ülejäänud on, nagu laboratooriumid suudavad kinnitada, biokeemilisi ühendeid minimaalsetes kogustes, mis võivad omada ravivaid omadusi.

Uriiniravi kaitsjad

Üks praktikudest, kes osalesid uroteraapia kolmandal maailmakongressil, on ka Coen van der Krooni raamatu “Kuldne purskkaev: Uriini teraapia täielik juhend” autor. See näeb ette aknapõletikuga võitlemiseks näo värsket uriini. Martha Christy, meditsiinilise uurimistöö autor ja “Sinu enda täiusliku meditsiini” autor, on kogunud andmeid uriini edukuse kohta paljude haiguste, sh akne raviks. Ta on kogunud väljakujunenud meditsiinikeskkonna kinnitusi ja patsientide iseloomustusi ning ta on ise kasutanud uriinravi. Mõnes kosmeetikatoodetes ja -ravimites on üks osa ühel või teisel kujul sisalduv uriin. Nagu karbamiid, on see mõnes näokreemides leiduv toode. Karbamiid on sünteetiliselt dubleeritud ja ei ole saadud loomalt. Premarini kasutamisel hormoonasendusravina kasutatavat ravimit on olemasolev östrogeen isoleeritud rasete märade uriinist.

Akne põhjused

Kuigi akne täpne põhjus on ebaselge, tekitab see naha rasvapõletus ja tekitab näo poore. Sebum on rasvade näärmete sekreteeritud õli. Mayo Clinic kirjeldab akne “kui juuksefolliikuli avaused on ummistunud ja blokeeritud õliseaktsioonide ja surnud naharakkudega.” Lisaks tekib akne süsteemis esinevatest liigsetest toksiinidest, mis vabanevad naha kaudu – nahk on organismi suurim organ. American Academy of Dermatology hinnangul akne esineb 40-50 miljonit ameeriklast, kelle eluviis on kogenud peaaegu 75% elanikkonnast.

Uriini ravi aknele

On mitmeid soovitatavaid viise isemajutamiseks kasutatava uriiniravi vastuvõtmiseks. Kõige “äärmuslik” võib oma uriini joob kuni kahe liitri koguses. On avaldatud mitu isiklikku iseloomustust, mis tõendab uroteraapia edukust, mõned raamatud on selles artiklis loetletud. Akne ja teiste nahahaiguste paikseks raviks on ka lahjendatud lähenemine. Homöopaatiline meetod on üks sellist tüüpi uriinikarbitus akne raviks. Väline paikne rakendus on teine.

Akne homöopaatiline urineerimine

Akne ravi uroteraapiaks on üks lihtsamaid viise, et valmistada seda vastavalt homöopaatiat käsitlevatele eeskirjadele, mis hõlmavad lahjendamist ja immuunsust. Esmalt võtke värske uriini tilk, kogutud hommikust esimesest vabastusest keskvoolu. Lisage steriilse vee supilusikatäis klaasist tilguti pudelisse. Loksuta pudelit ligikaudu 50 korda kõva raamatu või peopesaga. Võtke üks tilk selle segu ja lisage see klaasviaalile supilusikatäis veele ja raputage. Korda seda protseduuri kokku kolm korda, mis võrdub 3X homöopaatilise potentsiga. Võta paar tilka keele alla iga päev, kuni sümptomid hakkavad paranema. Kui on vaja rohkem ettevalmistust, korrake seda protsessi, iga kord suurendades impulsse, et jõuda 4X potentsi ja nii edasi.

Võimalik, et akne ravi kõige lihtsam meetod urineerimisravi kasutamiseks on väliste rakenduste kasutamine. Niisutage puhast, niisket lappi hommikuse uriiniga ja kandke see näole, jättes selle poole ühe tunni jooksul maski või suruge. Nagu Martha Christy kirjutab oma raamatus, “akne, lööve, sportlase jala ja seenhaiguste probleemid reageerivad dramaatiliselt uriini leotamiseks ja surub.”

Akne ravi välisrakendused