Trikke punase velvetkooki küpsetamiseks karbist

Kõige tähtsam trikk punase sametkooki küpsetamiseks kastist peidab kasti ja laseb selle välja nagu teie enda. Petipiim, kakaopulber ja rasvane punane toiduvärv koosneb kahjulikust kihilisest kookist, mis vajab ennast armukindlat hoolitsust – võite ka oma eelistatud kooki kaubamärgist veidi kasu saada. Veenduge, et teie kook maitses omatehtud, pühendades veidi lisateavet detailidele.

Laske šokolaadi sära

Kooki segud sisaldavad säilitusaineid, mis võivad nende üksikute koostisosade maitseid summutada. Punase velvet kooki šokolaadimaitsega on üsna peent – see pärineb kuivast kakaopulbrist – nii et lisage šokolaadi maitse suurendamiseks lisavõimalusi. Näiteks enne taigna levimist pannile lisatakse 1 kuni 2 tl espresso pulbrit või kohvi või 1-1 1/2 tl valget äädikat või palsamäädikat.

Tekstuuri täiendamine

Paljud kookisegud nõuavad lisada koostisainete kuivatamiseks taimeõli, vett ja mune. Selleks, et rikkalikuma maitsega, asetaks õli võrdse koguse sulatatud võid. Lisa muna lisamine on üks viis tiheduse lisamiseks. Asendage vesi võrdse osaga piima või punase sametkooki, petipiima puhul. Või asendage poolosaga vett ja poolosakesi hapukoorega. Rikaste konsistentside jaoks kindlustage, et need koostisosad oleksid ühtlaselt taigna, ideaalis kasutades elektrilist segisti. Täiendavad piimatooted võivad šokolaadi maitset summutada.

Katsetage kergelt

Cook’s Illustrated soovitab šokolaadikooki pisut aluskoormust rikkale järjepidevusele ja elavale maitsele. Ärge üle segage ja investeerige ahju termomeetrisse. Kui kooki keskosas asuv hambaork või maitse tester pääseb niiske trumliga, eemaldage kook ahjust ja asetage pannile traadi jahutusriba umbes 10 minutiks. Suuremahuline võine pan on sinu parim sõber, kui on aeg kooki ümber panna.

Lisage isiklik puuteviis

Tehke kastme kook, mis on omatehtud külmakahjustusega. On lihtne teha ennast ja paljud poes ostetud sortid on intensiivselt magusad ja üldised maitsed. Traditsioonilise koorekreemjuustumaterjali valmistamiseks kasutage 3/4 osast võid 1 1/2 portsjoni kondiitri suhkru kohta igale kooresegu juustule. Koor võid ja koor juustu ja lisage vaniljeekstrakti kurn. Lisage aeglaselt kondiitri suhkrut, kuni kõik on lisatud. Garneri röstitud kookospähkliga, röstitud mandli sardriga või kuivatatud valge šokolaadiga.