Tricepsi pikendamine: barbell vs hantli

Tricepsi pikendus töötab teie tricepsi, lihased õlavarre tagaosas. Saate seda teha ühekordse harjutuse abil istudes, lamades või seisvas asendis ning kasutades bussi või hantele. Hantlid võimaldavad teil mõlemat kätt iseseisvalt töödelda ja pakkuda rohkem haardevalikuid, kuid neid on raskem kontrollida kui bussi.

Identifitseerimine

Tricepsi pikendamine tähendab teie küünarliigese vastupidavuse parandamist. Hoidke oma õlavarreid ikka ja pikendage küünarnukki, hoides oma käes hantlit või taldrikut. Ükskõik, kas olete seisvas, istuval või lamavas asendis, jäävad teie ülakehjad kogu liikumise põrandaga risti. Kui te lubate oma põlvedel liikuda edasi, vähendate harjutuse efektiivsust. Hoidke randmed neutraalsed ja liigutage küünarnukki.

Barbell Tricepsi pikendamine

Nööri kasutamine võimaldab rohkem kontrolli kui kahe hantele. Kahe kaaluga baariga on kaks kätt lihtsam kontrollida, kui juhtida kahte kaalutud baarit. Kuid barbellid on pikemad, raskemad ja raskemad kui dumbbells. Olümpia bänd on 7 jalga pikk ja kaalub 45 naela. Ilma täiendavate kaaluplaatideta. See võib olla liiga suur kaal tricepsi pikendamise jaoks. Siiski saate kasutada ka EZ-i riba, mis on lühem, kergem nurga all olevate ribidega baar.

Trummel Tricepsi pikendamine

Kasutage ühte hantlit ja töötage mõlema käega koos või kasutage mõnda hantlit ja töötage iga käe iseseisvalt. Kui üks käsi on tugevam kui teine, siis tugevam käsi kompenseerib nõrgamat kätt ribide tricepsi pikendamise ajal, kuid nõrgem käsi peab hoidma oma, kui te kasutate kahte hantlit; Hantlid pakuvad rohkem haaret ja kaaluvõimalusi. Need on saadaval kergematel kaaludel, nii väikesed kui 5 naela. Võite kasutada ülakäelist haaret, neutraalset käepideme – peopesad üksteisega vastas – või nende kahe haaratsi kombinatsiooni.

Kaalutlused

Kui te kasutate trenni pikendamiseks trummelkuivati ​​või trumlit, peate võimaluse korral vaatama. Selle treeningu ajal vähendate kaalu otse üle oma pea. Kui sa kaotad kontrolli, võite ise end vigastada. Kui sul pole mõõtepea, võite te ise panna, kui kasutate dumbbelli. Teostage pikendustreeningu ühe käega hantliga ja asetage teine ​​külg kohale.