Triatloni jalgratta raami suurus

Triatloni-spetsiifilised, maanteel ja ajajärgul olevad jalgrattad on kõige sagedasemad võimalused jalgrataste ostmiseks triatloniks. Kindlasti millist tüüpi jalgratast soovite sõita, on aga vaid esimene samm. Rataste õige suurusega valimine vähendab teie vigastuste ohtu ja muudab triatloni ajal pikad seljasõitjad mugavamaks. Teie valitud mootorraam sõltub osaliselt sellest, kas te otsite jalgratast, triatlon-spetsiifilist või aegunud bikeit. Bikeraami mõõtmed on mõõdetud sentimeetrites.

Ajutine ja triatloniga jalgratas on kavandatud nii, et see toimiks kõige paremini tasasel ja sirgel tingimustel. Üldise juhendina kasutage triatlon-spetsiifilise või aegunud bikei ostmisel järgmisi suuruse diagrammi. Kui teil on 5 jalga kuni 5 jalga 3 tolli pikk, otsige 49-50 cm paksust jalgratast. Kui teil on 5 jalga 3 kuni 5 jalga 6, siis osta 51-52 cm pikkune jalgratas. 5-suu-6 kuni 5-suu 9 jaoks otsige 53- 54-cm ratast. Kui olete 5 jalga 9 kuni 6 jalga pikk, vaata kõigepealt 55- 56 cm paksus jalgrattaga. Kui teil on 6 jalga pikk 6 jalga 3, kaaluge jalgratast 57-85 cm. Kui teil on 6 jalga 3 kuni 6 jalga 6, otsige 60-61 cm jalgratast.

Maantee jalgrattad sobivad kõige paremini mägede või pöördega kursustele ja ratsutamiseks pakendites. Kui ostate maastikuratta, kasutage suunisena järgmisi mõõtude diagramme. Kui teil on 4 jalga 10 kuni 5 jalga pikk, otsige ratast 47- 48 cm. 5 jalga pikk kuni 5 jalga 3, otsige 49-50 cm jalgratast. Kui teil on 5 jalga 3 kuni 5 jalga 6, siis osta 51-53 cm jalgratas. 5-suu-6 kuni 5 jalga-9 jaoks otsige 54-55-meetrine jalgratas. Kui olete 5 jalga 9 kuni 6 jalga pikk, vaata kõigepealt 56- 58 cm paksus jalgrattaga. Kui teil on 6 jalga pikk 6 jalga 3, kaaluge 58-60 cm paksust jalgratast. Kui teil on 6 jalga 3 kuni 6 jalga 6, otsige jalgratast 61-63 cm.

Bike-tootjad mõõdavad oma jalgratast erinevalt. Seega võib 56-meetrine bike ühes brändis olla teises 56-cm rattal. See muudab vajalikuks proovida mistahes ratast, mille plaanite osta. Samuti võite oma jalgrattaga varustada, mis erineb õige raami suuruse leidmisest. Kas kvalifitseeritud tehnik kohandab jalgratast nii, et see sobib teie ratsutamisstiili ja keha biomehaanikaga ning et see oleks kohandatud teie vigastuste ajaloo ja muude tegurite, näiteks paindlikkuse arvestamiseks, siis soovitab Tom Holland, “The 12- Nädal Triatleit. “Õigesti paigaldatud aitab teil ära hoida liigset vigastamist ja parandada jalgratta efektiivsust.

Rataste ostmisel ja raami suuruse määramisel võta seda arvesse. Feel sisaldab sobivat, mugavust ja mõnikord ka mittemateriaalse elemendi eelistust. Alati proovige bikeimudelit, mida kavatsete osta, veendumaks, et jalgratas tunneks teile õigust. Kui jalgratas ei tunne end hästi, ärge seda osta, soovitab Ironman triatlion Ray Fauteux. Otsige oma võimeid ja stiili sobiva jalgrattaga ja hääletage hääletaja, milline jalgratas on kergem, kõrgem tehniline või parem. Kui leiate jalgratta, mis sobib sulle, sarnaneb see, kui leiate paar jooksvaid jalatseid, mis tunnevad end õigel teel, kinni, isegi kui see tähendab selle salvestamist peamiselt võidusõitudeks ja teise jalgrattaga koolitamiseks, soovitab Fauteux.

Triatloni ja Ajakatse

Maantee jalgratas

Fit ja muud tegurid

Tunne