Roosikarjamaine toitumisalane teave

Rõõmsaid rohelisi, rohelisi rohelisi roppasid, peibutavad lõunapoolset lõhna ja on populaarsed ülejäänud Ameerika Ühendriikides tänu nende väidetavale maitsele ja südamlikule toitumisprofiilile. Kui ostad naerisuudiseid, vali need järjepideva värvi, kargete lehtede ja silede vartega.

Üks tass keedetud naerisroheline sisaldab 1,2 g valku, 4,4 g süsivesikuid ja 3,5 g kiudaineid. Tassi naerisroheline sisaldab ka 27 mg C-vitamiini, 118 mg folaati, 203 mg kaaliumi ja 137 mg kaltsiumi. 1 tassi naerisroheline, saate umbes 20 kalorit.

Värsked naerisrohelised on saadaval oktoobrist märtsini, kuid konserveeritud ja külmutatud roppu rohelisi võib leida aastaringselt ja neil on samad toitumisvajadused. Kontrollige pakendit, et veenduge, et oled roheliselt pakendatud või külmunud, et toitumisprotsent oleks maksimaalne.

Räim rohelised on hea lisaks tervislikule toitumisele, kuna neil on vähe kaloreid, kolesterooli, rasva ja naatriumi. Neid saab valmistada mitmel viisil, sealhulgas aurutamist, blanšimist ja sauteerimist ning kasutada salatites, hautis, suupistetes või serveerida eraldi.

Rõigis rohelised sisaldavad palju toitaineid, mis toovad kasu tervisele. Rips-rohelise vitamiin C aitab kaitsta rakke kehas vabade radikaalide poolt põhjustatud kahjustustest. Foliaat aitab uute rakkude tootmisel ja luude tugevdamisel. Kaalium aitab teie kehal säilitada normaalset neerufunktsiooni ja mängib rolli närviteabe läbiviimisel organismis. Kaltsium aitab kondid ja hambaid tugevdada.

Röpküpsised sisaldavad kaltsiumoksalaate, mis võivad põhjustada terviseprobleeme, kui need koguneda ja kristalliseeruvad kehas. Kui teil on eelnevalt esinenud sapipõie probleeme või neerukivid, võite soovida vältida roosade rohelisi nende oksalaadi kõrge sisalduse tõttu.

Faktid

Tüübid

Tähtsus

Kasu

Kaalutlused