Päevalilleseemnete dieet

Kui sa ei ole lind või hamster, ei tohiks süüa toitu, mis koosneb peamiselt päevalilleseemnetest, ei ole tervislik ega tõhus kaalutreeningu meetod. Puudub ametlikku päevalilleseemne dieeti, kuid päevalilleseemned võivad olla tasakaalustatud inimese dieedi või kaalukaotusplaani toiteväärtuslik osa. Lisateavet päevalilleseemnete kohta leiate, kuidas need sobivad teie igapäevase toiduga.

Päevalilleseemned

Päevalilleseemned on hea E-vitamiini, antioksüdandi allikas, mis võitleb vabade radikaalidega, mis on ebastabiilsed molekulid, mis võivad vähki kaasa aidata. Madal kolesterool, seemned on hea allikas pantoteenhape, fosfor, vask, mangaan ja seleen. Päevalilleseemned on ka kõrge kiudainetega, mis on tõhusate jäätmete reguleerimise põhikomponent, parandades teie keha looduslikke detoksifitseerimismehhanisme.

Päevalilleseemne dieet

Päevalilleseemnete dieet on üks paljudest söömisharjumissüütidest, kuuldes kuulujutu, et aidata teil kiiresti kaalust alla võtta, vähendades tõsiselt kalorite tarbimist. Kokkupõrke toitumisega seotud probleemiks on see, et nad ei paku piisavat toitumist ega ole jätkusuutlikud. Sa kaotad kiiresti kaotatud kehakaalu, kui muudad oma üldist elustiili. Teie kalorikoguse vähendamine lühikese aja jooksul võib põhjustada kehakaalu vähenemist, kuid see võib olla ohtlik, mis võib viia organi rikete ja surma. Seetõttu ei tohiks arstid soovitada rütmihäireid.

Päevalilleseemned ja kehakaalu langus

Kuna päevalilleseemned on suure rasvasisaldusega, muudavad need oma toitumise keskpunktiks, ei pruugi olla tõhus viis pikema aja jooksul kaalust alla võtta. USDA järgi peaksid rasvad ja õlid moodustama väikseima osa teie igapäevasest toidulisandist. Hea uudis on see, et päevalilleseemned sisaldavad tervislikke rasvu, mis võivad kaitsta teid südamehaiguste ja kõrge veresuhkru eest, vastavalt toitumisspetsialisti Joy Bauerile. Kaasa arvatud päevalilleseemneid oma kehakaalu langetamise plaanis on hea mõte, enamuse oma kalorite saamine neist ei ole. Kaalukadude toit peaks keskenduma puu- ja köögiviljadele, millele järgnevad täisterad ja madala rasvasisaldusega piimatooted ning lahja valk soovitab riiklikku südame-, kopsu- ja vereinstituudi.

Ettepanekute esitamine

Röstitud päevalilleseemned lase neid meresoola ja hoia neid õhukindlas pakendis, et kasutada seda krõbedaks salatäidiseks, kiireks suupisteks või meeldivaks tekstuurseks kontrastiks küpsetatud köögiviljad. Lisage küpsetatud kaupadele, näiteks kukeseenidele, kookidele ja leivale niisutatud päevalilleseemneid, rikkusele ja parandage näritavat, toothsome konsistentsi. Küpsetage röstitud päevalilleseemned kuivatatud puuviljadega ja pähklitega, et saaksite süüa ja pakendada energiat.