Näpunäited, kuidas eemaldada juuksed

Kui tegemist on tervislike, frizz-free juuste, vähem on rohkem. Puhumisahjud, korterraamid, lokitangid, geelid, juustepragid, keemilised töötlemisviisid ja isegi šampoonid võivad teie lukud libiseda ja kuivada. Täiesti käepärane lähenemine ei ole vajalik, kuid lahutage natuke ja laske oma juustel mõnda aega oma loomulikus vormis eksisteerida. Võib olla üllatunud, kui palju see on tervislikum.

Šampoon ja käterätik vähem

Ärge šampooni oma juukseid iga päev. Sellisel viisil eemaldatakse selle eeterlike õlide juuksed, mis hoiavad seda särava ja tervena. Kui teie juuksed kipuvad olema õlised, šampoonid igal teisel päeval. Kui teie juuksed on väga kuiv ja pehmed, peske üks kord nädalas. Pesu pesemiseks värskendamiseks kasutage kuiva šampooni või määrige oma juuksed veega, mis on täidetud teie lemmikse eeterliku õli tilga, nagu lavendel. Ärge kunagi rätikut puhastage juukseid, staatiline suurendab frizzi. Selle asemel pühkige ja pühkige see vana t-särgiga.

Vähendage stiili

Frizzi vähendamiseks kasutage vähem juuksevahendeid ja -tooteid, sealhulgas korterrauad, pehmenduskuivatid, geelid ja juustepragid. Kuivate, karvade juustega proovige kookosõli, oliiviõli või sheaõli väikeses koguses. Kui kasutate lame rauast või lokirullit, siis veenduge, et juuksed oleksid kõigepealt kuivad, kuivatades puhtaks, hoia puhumiskuivati ​​peal peaaegu mitu tolli oma lukudest ümber.

Otsige professionaali

Üldiselt on halb mõte rakendada lõõgastajaid, juuksevärvi, permse või muid kemikaale oma juustele. Väljaõppinud stilist kasutab tooteid, mis on teie juustele kõige vähem kahjulikud. Lisaks, kui teete töökoha kodus, peate oma stiilisti selle parandama, korrutab juuste kahjustusi ja oma taskuraamatut.