Mis vahe on 14 g ja 16 g tööstusliku barbelli vahel?

Tööstuslik kõrvaaugustamine on üks kehaehituse tüüp, mis hõlmab kahte auku, mis läbistavad kõrva kõhre, nii et nende mõlema abil saab paigutada rihma. Tööstusliku läbimõõduga otsustamise korral valib protsessi osa mõõtur – kas 14G või 16G -, mis sobib kõige paremini teie kehale ja vajadustele.

Mõõta Mõõturid

Mõõdikud on mõõtühik (tähistatud numbriga “G”), mis näitab kehaehete läbimõõtu. Mida kõrgem on mõõtme number, seda väiksem on ehete läbimõõt. Ja vastupidi, mida väiksem on gabariit, seda suurem on ehete läbimõõt. Nii et tükk 0G ehted on 3,25 tolli läbimõõduga, samal ajal kui 18G ehe on läbimõõduga 0,04 tolli. Kehakaalu ehk väikseim mõõteriist on 20, suurim on aga 0000, mille järel mõõteriista mõõdetakse tolli murdosades. Uue läbitorkamise saamisel palub teostav kunstnik teil täpsustada, milline gabariit sooviksite, et teie uus augustamine oleks. 18G, 16G, 14G ja 12G on üsna tavalised kõrvaaugu mõõturid.

Industrial Piercings

Tööstuslikud lindid on teatud tüüpi kõrvukõskede augustamine, mis hõlmab kõrva kaks augu läbitungimist, nii et nende vahel oleks võimalik paigaldada barbell. Tööstuslik augustamine jagab kõrva ülemise osa, luues sirgjoone, mis on kontrastiks kõrva ümardatud kõveraga. Tööstuslikke lööke saab asetada kõrva peaaegu igasse nurka. Tööstuse saamisel. Auguraator teeb need kaks auku eraldi, võimaldades neil terveneda iga rõnga või väikese barbelliga ja seejärel vahetada originaal ühekordse pruuni juuksed, kui mõlemad avad on piisavalt paranenud.

Parema parema gabariidi valimine

Tööstusliku haakeseadise parema gabariidi otsustamine sõltub paljudest teguritest. Kui soovite, et esmakordselt luuakse luuk, määrab teie uues läbitorkamises kasutatava ehte ostukujunduse suuruse pärast seda paranemist. Kuna tööstuslik läbistamine läbib kõrvapõletikku, on sellel võimalik vähem venitada või “mõõta”, nagu paljud inimesed teevad oma alumiste lobidega. 14G ja 16G tööstusliku barbelli erinevus on 0,013 tolli, mis muudab need vaid veidi erinevaks. Mõõtke oma ehete eelistusi ja tüüpi barbaudi, mida soovite oma uues augustis kulutada, kui otsustate, milline gabariit valida.

Muud keha ehted erinevused

Lisaks gabariidile on ka teisi erinevusi kehaehtedeliikide vahel, et võtta arvesse uut augustamist või uut ehteid ostes. Keha ehted võivad olla kas sisemiselt või väliselt keermestatud, mis tähendab, et kruvi keermed on kas rihma “palli” osa sees või sisselaskehhanismis. Samuti peate valima prussi pikkuse, et tagada, et see sobib teie pikkusega mugavalt, ilma neid kõrvetamata või liiga pikkadeks.

Mitte igaühel ei peaks olema tööstuslikku augustamist, kuid see, kes teostab augustamist, ei pruugi teile seda olulist informatsiooni anda. Kui jätkate ja jõuad lõpule nn “madala tööstusliku augustamine”, võib see põhjustada armistumist ja tõenäoliselt infektsiooni.

Ettevaatust!