Mis sulle meeldib maiustusi?

On mitmeid põhjuseid, mis aitavad teil suhkrut magustada ja põhjuse leidmine on esimene samm nende vabanemiseks. Maiustused sisaldavad suhkrut sisaldavaid toite, nagu kommid, magustoidud, mesi, vahtrasiirup ja melass. Kõõlus võib olla raske vastupanu ja võib viia tarbetult suurte koguste tarbetuid kaloreid ja süsivesikuid, mis võib lõppkokkuvõttes põhjustada rasvaprobleeme ja kontrollimatut diabeedi.

Inimesed, kes tarbivad suures koguses süsivesikuid, nagu näiteks riis, friikartulid ja muud kartulipõhised roogid, leib, pagaritooted, muffinid, küpsetatud tooted, pasta, karastusjoogid, maiustused ja magustoidud, võivad vere suhkrusisalduse suurtes erinevustes esineda. Kui veresuhkru tase väheneb insuliini suure hulga tõttu, mis vabaneb suurtes kogustes süsivesikuid, põhjustab see süsivesikuid ja suhkruärasid.

Vastavalt National Diabetes Information Clearinghouse andmetele võivad diabeediga inimesed, keda ravitakse hüpoglükeemiliste ainete või insuliiniga, samuti reageerivat hüpoglükeemiat põdevatel inimestel, võib intensiivset suhkruärritust, kui nende veresuhkru tase langeb tavapärasest vahemikust alla 70 milligrammi detsiliitri kohta. Diabeedse hüpoglükeemia või reaktiivse hüpoglükeemiaga seotud sümptomiteks on nõrkus, nõrkus, peapööritus, segasus, higistamine ja nälg, mida iseloomustab eriti tugev soov süüa suhkrut või suhkrut.

Candida Albicans on mikroorganism, mis elab seedetraktis. Kuid teatud juhtudel võib kandidaadi populatsioon laieneda ka teistesse kehaosadesse, põhjustades selliseid sümptomeid nagu puhitus, kõhukrambid, allergiad, väsimus, meeleolu kõikumine, peavalu, tupeinfektsioonid, liigesevalu ja külmad käed. Candida on pärm ja pärm pärsib suhkrut. Seepärast seostub Candida ülemäärane kasvuga tihti ja kontrollimatu suhkru järele.

PMS või premenstruaalne sündroom mõjutab paljusid naisi paar päeva enne nende perioodide tekkimist. Tavalised PMS-i sümptomid hõlmavad väsimust, peavalu, puhitus ja süsivesikute leevendust. Naistel võib tekkida tugev soov süüa suhkrut, suhkrut, leiba, pastaid ja kondiitritooteid, kuna veresuhkru taseme muutused põhjustavad menstruaaltsükli ajal selle ajal toimunud hormonaalseid muutusi.

Maiustuste kurnamine võib olla väga tugev ja tunda üleüldse. Sobimatu toit võib siiski aidata vähendada ja isegi kõrvaldada need soovid. Kui te arvate, et olete sõltuvuses süsivesikutest, teil on hüpoglükeemilised reaktsioonid, teil on suures vere suhkrusisalduses või kandidaadiga nakatunud, vähendate süsivesikute tarbimist ja madala glükeemilise indeksi süsivesikute valimine võib kogu päeva jooksul veresuhkru tasakaalu sileda. Esimesed nädalad võivad olla rasked, kuid kui te seda järgite, vähenevad teie soovid ja lõpuks kaob.

Süsivesikute sõltuvus

Hüpoglükeemia

Candida ülekasv

Menstruaaltsükli

Suhkru leevendamisest vabanemine