Mis siis, kui ma võtan nädalast jooksu?

Põhjus, miks paljud inimesed armastavad sõita, on arusaadavad. See on kasulik teie südamele, kopsudele ja lihastele. Seal on kiirustades adrenaliini – hormoonid, mis valmistavad kehal füüsilist tegevust – ja endorfiinide vabanemine – keha looduslikud valuvaigistid. Kuid probleemid võivad tekkida, kui teie tööprogrammiga ei ole sisse ehitatud puhkeaja. Peale iganädalaste puhkepäevadte, peaksite vähemalt kaks korda aastas võtma puhkuse ühe nädala jooksul.

Isegi töötamise eeliste kaalumisel võib füüsiline aktiivsus teie keha maksta. Põlvede, varju, selja, jalgade ja pahkluude korral võib põlvede, jalgade ja pahkluude puhul olla eriti raske põranda püsti tõusmine. Nädalavahetus iga paari kuu tagant, võimaldab keha aega taastuda.

Nädalalt töölt vabastamine ei tähenda tingimata, et peate kogu füüsilise tegevuse lõpetama. Ristkonkurss, mis tähendab erinevate tegevustega tegelemist, aitab arendada lihaseid, mida jooksu tõttu üldiselt tähelepanuta jäetakse, ja aitab parandada teie töövõimet. Kaalukoolitust saab kasutada ka kui tõhusat lihase moodustamist ja oma töövõime parandamist.

Teine põhjus, miks teie töökorraldus katkeb, on leevendamaks igavust. Mingil korral võib tekkida motiotust või ebaõnnestumist. See võib olla tingitud ülemäärasest koolitusest või väsimusest ja just nagu teil on vaja nädalavahetust töönädalast puhata, on see sama ka füüsilise tegevusega. See on kasulik nii palju asju ümber vahetada.

Päevase nädala väljalülitamine on see, et võite kaotada teie programmist saadud sobivuse tulemused. Teie arvates on kahjum väheoluline, kuid kasu võiks olla märkimisväärne. Kui teil on tekkinud vigastus, mis vajab voodipesu, võib teie kahjum olla kuni 10 protsenti, kuid see on halvim stsenaarium. Sõltuvalt sellest, kui kaua te olete koolitanud ja oma sobivuse taseme, on teie võimsus tagasitulek pärast ajastatud aega kiire. Teie keha vajab regulaarselt nädalat, seega lubage endale see luksus.

Vigastused

Puhata

Variatsioonid

Kahjud