Mis on trenni ajal?

Põimimine on võitluskunstide inspireeritud liikumisharjumuste liikumine, mida kasutatakse võistlussõidus võistlevate kaitsemeetoditena. Sprawl on muutunud ka harjutuseks keskmisele fitness-entusiastile, kes soovib parandada jõudu, kiirust ja vastupidavust.

Taust

Sprawl pärineb Brasiilia Jiu-Jitsu ja muud võitlevad stiilis maadlus. Maadlusmuusika ajal kasutatakse seda kaitsva liikumisega, et kaitsta oma vastase eest jalgadega sukeldumist ja üritamist võitlemiseks või võitmiseks.

Liikumine

Löögi tegemiseks alustage sportlikku hoiakut. Jalad peaksid olema õla laiused, puusad ja põlved nii kergelt painutatud. Kaal peaks olema jalgade pallidel. Liikumine on käivitunud jalgade tagasitõmbamise ja langemisega modifitseeritud tõukejõu asendis. Sa pead maanduma oma reitel, varvastel ja käte peopesadel. Niipea kui maad maandate, peate kiiresti tõmbama ennast tagasi algasendisse.

Kiirus

Lendamine arendab kiireid jalgu, sundides sind kiiresti jalgsi üles tõmbama ja lööma neid tagasi. Seejärel peate oma jalad edasi liikuma, et naasta algasendisse. Kogu liikumine peaks kulgema üks kuni kaks sekundit. Iga kordamine peab toimuma nii kiiresti kui võimalik, et kiirus oleks efektiivne.

Tugevus

Sprawling nõuab nii ülemist kui ka alumist keha tugevust. Teie jalad peavad olema tugevad, et jalg edasi ja tagasi edasi tõmmata. Rind, käed ja ülemine seljaosa peavad olema tugevad, et hoida ennast püstiasendis altpoolt. Selle ülemise või alumise keha nõrkus piirab selle liikumise efektiivsust.

Vastupidavus

Selle liikumisega on välja töötatud vastupidavus või kardiovaskulaarne konditsioneerimine. Hõõglõige on kogu keha liikumine, mis vajab rohkem energiat kui kas ainult ülemise või alumise keha liikumine. Seda saab lisada ringkonnakohtule või liikumise kombinatsioonile või teha üksi kordusteks või ajaks.