Mis on nonyx küünte geel?

Küünarnukid on valmistatud siledast ja kõvast keratiinist. Mõnikord keratin praht koguneb küünte pinnale, põhjustades küüned kollase, pruuni või mustana. Keratiini kogunemine võib põhjustada küünte eemaldamist küünte voodist. Xenna Corporationi toode NonyX Nail Gel on mõeldud keratiini prahi eemaldamiseks.

Andmeid NonyX Nail Gel

Xenna Corporationi sõnul töötab NonyX Nail Gel küünte keratiini ja jäätmete kogunemise all. Toote peamine koostisosa on etaanhape, mis on valmistatud nisust, kääritatud maisist ja veest. Ainult etaanhape lahustab keratiini praht ja ei mõjuta küünte muud osa. Toodet on võimalik osta internetis või enamuses suuremates apteekides.

Kuidas kasutada NonyX küünte geeli

Enne toote kasutamist pühkige küüned õrnalt fileerimis- või viimistlusplaadiga – see võimaldab geelil paremini kinni küüsi pinnale. Pange üks või kaks tilka geeli igale küüntele, seejärel kasutage pudeli aplikaatori otsa, et sileda geel üle kogu naela pinna. Laske geel mõnda aega enne kasutamist sokkide või kingade panna. Korda rakendust kolm korda nädalas. Pärast kolme kuni nelja nädala möödumist kasutage pehmendatud keratiini prahti kraapimiseks ära maniküüri vahendit.

Küünte seen

Seedetrakti nakatumise tõttu tekib sageli keratiini tekkimine. Kui küüne nakatub, muutub see värvi muutumatuks ja võib muutuda habras. Kui ravim jäetakse ravimata, põhjustab infektsioon keraatiini kogunemist küünte all. NonyX Nail Gel ei ole mõeldud seennakkuste raviks. Kui teil on infektsioon, pöörduge enne ravimi kasutamist arsti poole. Toksilised või suulised seentevastased ravimid võivad aidata.