Mis on niiske pirnise võti?

Täiesti niiskete pruunistega võti hoolitseb selle eest, et nad küpsetaksid õiget aega, ütleb retsepti looja Rochelle Palermo ajakirjas Bon Appetit. Pane oma küpsised üle kuumut – isegi paar minutit – ja nad kaotavad selle rikkaliku, peksmisega niiskuse. Kuigi see tundub nii lihtsalt kui taimeri seadistamine, kui soovite iga küpsetamise ajal täiesti niiskeid pruunikaid, tuleb teil teha mõned erinevad sammud.

Kontrollige oma seadmeid

Õige suurusega pan on täiesti küpsetatud pruuniste jaoks oluline, seega ärge proovige asendada suuremaid või väiksemaid paane nende jaoks, mida kutsutakse oma aiavees retseptis. Kui kasutate paani, mis on liiga suur, jookseb segu liiga kiiresti, väikesel pannil kuumutab see aeglasemat, suurendades riski, et teie pruunikesed asetsevad pigem kummita, mitte niiskena. Lisaks õigele suurusele kasutage kindlasti ka sobivat pannot: kergemetallist või klaasist pannad on parimad, kuna pimeda metallpannid võivad muuta teie pruunid küpsemaks kiiremini, selgitab ajakiri “Maitse maja”.

Kontrollige oma tehnikat

Nagu enamik küpsetamist vajab pruunid hoolikat mõõtmist ja segamist. Kindlasti mõõta oma koostisaineid täpselt ja vastupanu üleskutse ümbersuunamine, mis võib muuta brownies karmid. Tihe taigna tähendab enamasti morserpunaseid, kuid peate seda ainult eelistama puust lusikaga, kuni kuiv ja niisked koostisosad on lihtsalt ühendatud, selgitab Cindy Mitchell ajakirjas Fine Cooking. Kui viite küpsetusmahtu oma küpsetuspaketile, veenduge, et see leviks ühtlaselt, nii et pruunid küpsetaksid ühtlaselt.

Kontrollige oma temperatuuri

Lihtsalt seetõttu, et teie ahjuvalija ütleb, et 350 F ei tähenda, et teie ahju sees on temperatuur 350 F. Ja kui teie ahi on välja lülitatud 5 või 10 kraadi võrra, võib see märkimisväärselt muuta küpsetamise tulemusi – Vajadus täiuslike pruunide järele. Asetage ahju termomeeter oma ahju täpse temperatuuri kindlaksmääramiseks, et saaksite oma pruunid küpsetada ettenähtud temperatuuril.

Kontrollige Donenessit

Kui loote täiesti niiskete tulemuste saamiseks, ärge lihtsalt määrake taimer ja jätke oma küpsised küpsetama. Alusta oma pirnide kontrollimist pärast esimest 20 minutit küpsetamise aega, vajutades oma sõrmega õrnalt pruunikaunade keskkohta, et kontrollida tugevust ja seejärel asetada hambaork või kooki tester. Teie pruunid pole ilmselt sellel hetkel tehtud, kuid taigna ja märja taigna hambakujuline tunne hambaharjale annab teile hea võrdluse hilisemate testide jaoks. Jätkake kohe iga 8 … 10 minuti tagant ja eemaldage pruunid, kui hambapiip märg taigna asemele hakkab asendama niiske küpsised. Kui te pole kindel, minge edasi ja võtke pannile üle; kerge alumine küpsetamine on parem kui üleküpsetamine.