Mis on hokimärgiga rihm?

Hokimärgiga võitleja rihm kinnitab pedaalile mängija jersey, tagades, et tema jersey ei saa võidu ajal välja tulla. Mängijad, kes võitlevad võitluseta rihma eest, võivad selle tulemusena saada täiendavat karistust. See reegel takistab mängijal oma kimbud oma kimbud üle minema, mis võitluse ajal võib põhjustada tõsiseid vigastusi.

Tõstetav võitlusrihm hoiab mängija jalatsi ja keha varustust tema keha ümberlülitamise ajal. Võitleja rihm kinnitab jalatsi tagakülje mängija hokipüksidesse, muutes peaaegu võimatuks, kui rihm puruneb. Reeglites ei reguleerita, milliseid materjale mängijad saavad kasutada, kuid enamus kasutavad nahast rihma ja kinnita need jersey ja hockey püksid metallist klõpsatusega. NHL-is ei ole kohustuslik, kuid enamus mängijat kannavad seadmete kaotamise eest karistusi.

Mängijad, kes võitlevad ilma võitlemisrihmeta ja ei lase oma kampsunid ära tõmmata, saavad lisaks võistlussurvele, mille nad on kätte saanud, automaatset mänguhäiret. Selle karistuse jõustumiseks peab mängija torso olema täiesti välja lülitatud. Sel põhjusel kannavad enamus liiga mängijaid võitlusrihma isegi siis, kui nad sageli ei võitle.

Mõnedel juhtudel ei ole mängija süüdi oma jersey eemaldamisel, sest rihm puruneb. Mõnel juhul võib võitlusrihm jääda täiesti puutumatuks, kuid sel juhul võib mängija kuidagi minema, mille puhul mängija väldib mängu üleastumist. Kui võistluse ajal võidab mängija sõrmus, kuid tema vastane saab võistlusele karistuse, ei saa mängija mänguhäiret, sest tal ei olnud võistlust.

Paljud hoki seas on atribuudid võitlusrihmade reeglile endisele NHL-i täitevvõimile Robilele, kes võidab oma võitluses pidevalt oma jersey ja varustuse. Ray plaanipäraselt kandma lahti sobivat riideid, et ta saaks oma käe välja tõsta ja võidu ajal eeliseks vastase vastu. Ray märkis, et paljudel mängijatel oli sel ajal oma eeliseid. Lõppkokkuvõttes muutis NHL reegleid, et kõrvaldada see tava mängust, kuna see sai liiga levinud.

Eesmärk

Karistus

Erandid

Päritolu