Mis on bali dieet?

Meditsiiniliste seisundite ravimiseks, nagu südamehaigused, vähk ja diabeet, raviks on teie toitumine, väidab endine Texase arst Roby Mitchell, M.D. Mitchell oma plaani BALI-toiduga, mis on lühike algse antioksüdandi / seenevastase madal insuliini dieedi kohta. Kuigi kava sisaldab mõningaid aspekte, mis vastavad Ameerika Ühendriikide põllumajandusministeeriumi tervisliku toitumise soovitustele, ei põhine teaduslikud tõendid eelduseks, et ainult toit, mitte ravim, haigusi ravib. Texas Meditsiinitariibi tühistas Mitchelli meditsiiniline luba pärast seda, kui ta kasutas patsientide jaoks küsitavaid tavasid. Ärge proovige BALI dieediga meditsiinilist probleemi ennast ravida, pidage nõu oma arstiga.

Põhisuunised

BALI-i dieedi eesmärk on teha neli asja: muuta oma veri põhilisemaks või leelisemaks; kontrollida oma keha candida taset, looduslikult esinevat pärmi, abi insuliiniregulatsioonis ja suurendada oma antioksüdantide tarbimist, mis võib inhibeerida vabade radikaalide võimet Kahjustab DNA ja rakukude. Selleks ütleb Mitchell, et peate vältima igat liiki pärmi, nisu, konserveeritud või töödeldud toitu, rafineeritud tera, joodatud soola, suhkrut või kunstlikke magusaineid ja tavalisi piimatooteid. Teie toidud koosnevad peamiselt värsketest või külmutatud köögiviljadest: orgaanilised, koorimata puuviljad, madala elavhõbeda mereannid, vabapidamisel olevad kodulinnud, rohumahuga hormoonivaba liha, pähklid, oad ja seemned, teraviljad nagu oder ja taimsed piimad ja Orgaaniline toores kitsejuust või jogurt.

Näidispäevane menüü

Tavaline päev BALI toitumisel võiks alata hommikusöögiga terasest lõigatud või korrapäraselt valtsitud kaeraga, mis on valmistatud mandlipiimast või toores kitsejogurtrist, mis on segatud ühe Mitchelli soovitatud puuviljadega, näiteks mustikad või murakad. Lõunasöök võib olla võileib, mis on valmistatud vabapidamisel olevast Türgi rinnast ja purustatud leivast. Õhtusöök võib olla grillitud kala, nagu hiidlast, looduses püütud lõhet või tuunikala. Grillitud praide võib olla teine ​​õhtusöögi võimalus, kuid Mitchell täpsustab, et kõigepealt tuleb liha marineerida punase veini, tume õlut või segusid, mis sisaldavad rosmariini, mis väidetavalt takistab lihast vähistõve suurenemist. Päevas on värsked puuviljad, toores köögiviljade pulgad või toored, soolamata pähklid ja seemned suupistetena.

Potentsiaalsed hüved

Kui te kasutate praegu Ameerika standardtooteid – rasvasisaldusega, kolesterooliga, suhkruga ja naatriumisisaldusega – lülitub BALI toitumine tõenäoliselt kehakaalu. Suuremate puuviljade ja köögiviljade ning vähem naatriumi, suhkru, rafineeritud terade, töödeldud toiduainete, küllastunud rasvade ja transrasvade tarbimine võib vähendada teie edasist kõrge vererõhu, insuldi, südamehaiguste, diabeedi, vähi ja seedehäirete tekke riski. Samuti võib see aidata teil sümptomeid juhtida, kui teil on juba diagnoositud krooniline haigus.

Võimalikud puudused

Uuringud ei näita, et toidud võivad teie keha pH-d oluliselt muuta või see võib haigusi ennetada, ütleb registreeritud dieedian Leslie Beck. Lisaks sellele ei tunnista Ameerika Akadeemia Allergiat, Astma ja Immuunoloogia Candida pärmipõletikku tõestatud meditsiiniprobleemina ja ei kinnita dieedi nagu BALI dieedi, mis väidab, et see on võõrutamatu. Kavas soovitatud toorsuhkru tooted võivad ohustada vanurite, laste, rasedate ja meditsiiniliste probleemidega isikute tervist. Võite oma tervist ohustada, kui te välite ravimeid ja püüate BALI dieediga ravida tõsiseid haigusi.