Milliseid jõusaali masinaid tooni kasutada

Võimalik, et jõusaali juures on vaja rohkem seadmeid. Kuigi töötajad on tavapäraselt koolitusprogrammi käivitamisel algajatele kättesaadavad, omavad põhiteadmised igat jõusaali varustuse tüübist, mis võimaldab teil nautida ohutut ja tõhusat treeningut kehas toonimiseks.

Kui soovitakse arendada lihasjõudu ja suures koguses lihasetooni, on kaks peamist valikuid kaalumassi või vaba massiga. Igaühel on eelised ja puudused. Mõlemaid ei kasutata reeglina. Kaal masinad võimaldavad teil tõsta raskusi, sest teil ei ole vaja oma keha stabiliseerida. Kuid masinad liiguvad vaid kahes mõõtmes, nii et nad ei täida täpselt tegelikke eluviise. Lisaks peate kohandama neid vastavalt oma kõrgusele ja mõõtudele. Masinal on külgkorraldusjuhend ja võite küsida jõusaali töötajailt, kes teid aidata.

Vabad kaalud on kõik objektid, mida saab liigutada kolmemõõtmelises ruumis, nagu näiteks hantlid, meditsiinipallid või barbellid. Kaablite masinad kasutavad massikravi nagu traditsioonilised kaalumassid, kuid jäljendavad kaalu ja kaablirataste süsteemi, mis ei toeta teie lihaseid fikseeritud asendis. Vabad massid ja kaabli masinad pakuvad rohkem valikut, kuid seal on õppimiskõver. Vaba raskuse korral peate õppima harjutusi ja jälgima oma liikumist, et te ei vigastaks ennast vales harjutusvormis. Mõnedes kaablimasinatel on juhised küljel nagu tavalised kaalumassid, mis muudavad nende hõlpsa kasutamise ilma abita. Vabade raskuste ja kaabli masinate kasutamine toob endaga kaasa funktsionaalse tugevuse ja lihaste toonuse, kuna te liigute kolme liikumisega.

Kardiomassid on efektiivne viis, kuidas toendada teie lihaseid ja põletada kaloreid kergema välimusega. Väikese või suure mõjuga südamehaigla valimine on oluline, sest suure mõjuga masin paneb teie liigestele rohkem stressi. Madala löögiga masinad, nagu statsionaarsed jalgrattad, elliptilised treenerid, kohanemisvõimelised treenerid ja kaarekoolitajad, aitavad teil põletada kaloreid ja aeroobset konditsioneerimist, suurendades oma südame löögisagedust, ilma vigastusteta. Need masinad on kasulikud luumustingimustega inimestele, nagu artriit ja osteoporoos. Mõõdetuna on jalgrattaga käimine ka vähese mõjuga. Kuigi jalgrattad, kaarekoolitajad ja treadmillid muudavad teie jalgu tooniks, liigub elliptiline ristlõikega treener või kohanemisõppur teie ülemise keha. Küsi töötajat, kui teie jõusaalis on kaarekoolitajat või kohanemisvõimega treener ja kui jah, siis kuidas masinaid kasutada.

Suuremõjulised kardio-masinad suurendavad teie südame löögisagedust kiiremini ja kiirendavad teie kardiovaskulaarsüsteemi rohkem kui vähese mõjuga masinaid, mis toob paremini toonimisele kaasa stressi lihastes. Suurenenud stress teie liigestel hoiab liigeste tugev ka, mis vähendab osteoporoosi tekkevõimalusi. Suuremõõdulised masinad hõlmavad trepid ja treppiveskeid. Treenimisajal toimuv tegevus on ka suure mõjuga ja põletab rohkem kaloreid kui kõndimine. Kõik need masinad keskenduvad alumisele kehaosale. Nad ei tooni ülemist keha, kuid põletamine rohkem kaloreid aitab teil kaotada keha rasva, et paremini paljastada lihaste toonust.

Kaalmasinad

Vabad kaalud ja kaabli masinad

Madala toimega südameautomaadid

Suuremõjulised südameautomaadid