Millised raskusjõu sportlased on tervisele kasulikud?

Voit Gravity Rider on treenimismasin, mis nõuab, et jõuate käepidemetega käepidemetena, kui asute jalgrattaosas. Harjutusradiaatorid said populaarseks 1980-ndatel, kuid lõpuks kaotasid treeninguvastast, sest korduv liikumine pani stressi liigestele ja lihastele ning kuna nad ei põle nii palju kaloreid kui teised aeroobsed treeningud. Gravity Riderist saate mitmesuguseid tervisega seotud hüvesid sõltuvalt teie kasutatavast kiirusest ja treeningu kestusest.

Lihasnõudlus

Et parandada oma võimet kasutada pikka aega oma lihaseid, peate tugevdama lihasjõudu. Gravity Rider aitab teil lihaste vastupidavust suurendada, kui tõmbate oma kehakaalu oma treeningu ajal ja tõmbate seda edasi. Gravity Rideri käsiraamatus on öeldud, et see töötab neljajalgsetel, vasikatel, hamstrings, õlgadel, latidel, seljal ja rindkere lihas.

Kalorite põletamine

Gravity Rideri kasutamine südame löögisageduse tõusuks, mis sarnaneb sörkimisega, loob aeroobse treeningu. Aeroobsed harjutused põlevad kaloreid ja 30-minutilist päeva nädalapäeval soovitab American Heart Association kaalulangus ja -hooldus, samuti südame tervis; kaalulangus mitte ainult ei paranda enesehinnangut, vaid ka kvantifitseeritavaid tervisega seotud eeliseid . Ülekaalulisus, eriti kõhupiirkonnas, viib teid mitmete krooniliste haiguste ohtu ja paneb stressi selgroole ja alaseljale. Ameerika Ühendriikide terviseküsimuste nõukogu sõnul võib seljavalu põhjustada, et ameeriklastest töötajad kaotavad rohkem kui 100 miljonit tööpäeva aastas.

Paranenud kolesterool

MayoClinic.comi sõnul aitab regulaarne aeroobne treenimine parandada teie kõrge tihedusega lipoproteiini või “hea kolesterooli” arvu. Lisaks väikese tihedusega lipoproteiinide alandamisele toimuva toitumise muutmisele või halva kolesterooliga, mis suurendab teie HDL-i numbrit, aitab vähendada südamehaiguste tekkeriski ja arterite kõvenemist, mis võib põhjustada insuldi.

Paranenud spordi jõudlus

Lisaks punktide ja mängude ajal lihaspinge tekkimise vajadusele peavad sportlased hiljem olema võimelised järgmisel võistlusel või treeningul tegutsema hakkama. Parandage kardiorespiratoorseks taastumist, parandage oma anaeroobset konditsioneerimist Gravity Rider’i intervalliga treeningutega. Liigutage masinat väga suure intensiivsusega 30 kuni 90 sekundit, seejärel kaks kuni kolm minutit taastumist. Kordusrindid aitavad teil parandada oma võime sportlikult tõhusalt tõsta ja vähendada oma südame löögisagedust. Seda tüüpi koolitus võib olla pingeline, nii et enne tervisekontrolli proovige seda tervishoiutöötajaga.