Millised on mõned nõuded, et saada korvpalluriks?

Korvpallurile saamise kohta pole konkreetseid nõudeid. Igaüks saab sporti vabalt mängida, kas soovite lihtsalt mõnda käeraudadest kodumajapidamist teha või olla ühel päeval püüdlusi oma korvpalli treenimistorudega ja miljon dollariga lepinguga. Kuid on mitmeid tegureid – millest osa saate kontrollida ja teised, mida te ei saa – see mängib võtmerolli, määrates kindlaks, kui kaugele teie kõvakesed võivad minna.

Kõrgus

Korvpallimeeskond on tavaliselt lennujaamas väga lihtne. Nad on pikad poisid. Rohkem kui ükski teine ​​sport, korvpall on mäng pikkadele inimestele. Ameerika keskmine mees on 69,4 tolli pikkune või varjutatud alla 5 jalga 10 tolli. Vahepeal on keskmine Ameerika naine 63,8 tolli – peaaegu 5 jalga 4 tolli. Kuid need tüüpilised kõrgused muudavad teid korvpalliväljaku väikseima mängijaga. Tüüpiline NBA keskus on seitsme jalutuskäigu kaugusel. Valvurid, kes on väikseim mängija kohus, on tihti kõrgemad kui 6 jalga. Põhjus: korvpalli rõngas on 10 jalga kõrge, mistõttu kõrgem on see, seda rohkem on teil sisseehitatud eelis.

Vastupidavus

Et saada edukaks korvpalluriks, peab teil olema suurepärane vastupidavus. Victoria tehnoloogiaülikooli ja Austraalia uuringus tegid mängijad tavapärases mängus 105 “suure intensiivsusega jõupingutusi”, mis kestis keskmiselt 14 sekundit ja suurendasid südame löögisagedust tipptaseme lähedal. See on kiiret liikuvat sporti, mis mõnikord võib sarnaneda rajale oma peaaegu mitte-stopp-sprintuga. Lisage kõigele see, et jooksu, hüpped, füüsiline kontakt ja muud vajalikud keha liikumised ja teil on sport, mille peate olema heas vormis, et mängida hästi.

Athleticism ja Agility

Kuigi kõrgus ja vastupidavus aitavad teie põhjust, korvpall tugineb suuresti ka sportlastele. Korvpallimängijatel on sageli suurepärane hüppeline võime, mis aitavad kaasa punktidel, taastumisel ja blokeerimisel. Samuti aitab see teil olla liikuv, sport nõuab võime suunda sageli ja ootamatult muuta. Tegelikult näitas Tuneesia Spordi riikliku meditsiiniteaduse ja -teaduse uurimus, et agility oli spordi eliidi mängijate seas selge ühtsus.

Tugevus ja tugevus

Kuigi korvpalli ei peeta “kontaktidena” samamoodi nagu jalgpall on – ei saa korvpalli vastasega tegeleda ilma karistamata – see hõlmab palju füüsilist kontakti. Kui sul pole tugevust ja tugevust, et hoida oma vastane oma võimust üle saada mõlemas kuriteos ja kaitses, võite võitluseks saada. Vaimne tugevus on samuti oluline, peate olema võimeline mängima tipptasemel kindlustunnet ka siis, kui on kadunud mitu võistlust järjest või lubate oma vastasele koondada oma meeskonda.