Millised harjutused võivad teie reite siseküljed vähendada?

Sisemised reied on adductor longus domeen, pikk kolmnurkne lihastik, mis aitab reied painutada ja pöörata külgedele, samuti liigub sissepoole. Kuigi kohapealne taandareng või kehakaalu kaotus ainult ühes kehapiirkonnas ei ole võimalik, võib sisemisi reideid käärsoole aktiivsusega vähendada koos ülejäänud kehaga. Sise-reide saab ka tugevdada ja toonida mitut liiki treeningut, mis võib aidata jalgadel paremini kujundada.

Südame on kuningas

Regulaarne kardiovaskulaarne aktiivsus on oluline kogu kehakaalu kaotamiseks. Cincinnati Net Wellnessi Ülikool soovitab 30 kuni 60 minutit kardiovaskulaarse treeningu kolm kuni viis korda nädalas, et aidata kaaluda naelu. Mõtle oma kohalikule jõusaalile ja registreeruge sammu aeroobika klassi, mis annab teile kardiovaskulaarse treeningu, mis sisaldab selliseid liigutusi nagu viinamarjad ja külgmised sammud, mis tugevdavad adductorit. Häbipaistev trepp viib läbi ka trikke.

Poseerima

Jooga võib olla suurepärane võimalus kogu keha venitada ja tugevdada. Teatud kujul, mis nõuavad, et teie sisekäed hoida kokku, nagu näiteks peaga, käepidemed ja kudumismasinad, aitavad teil oma kandjatel põletust tunda. Siiski ei pruugi need kujul olla sobivad neile, kellel on kõrge vererõhk või kaela vigastus. Vähem väljakutse tasakaal, nagu näiteks puu tekitamine, nõuab ka teie adductorite kasutamist koos oma puusambarengutega.

Ettevalmistus tõstmiseks

Võite suunata oma sisemisi reiteid, lamades mugavalt matt põrandale ja tehes jalgade lifte. Lamades jalgade tõstmiseks valeta paremal küljel, toetades oma pead oma käega ja küünarliigesega. Liigutage oma vasaku jala üle parempoolse reie esiosa ja istutades oma suu koridori põrandale. Püsige ennast, asetades oma vasaku peopesa põrandale või hoides seda vasakule jalale. Hoides oma paremat jalga sirgelt, liigutage seda üles ja alla vedelalt põrandat puudutamata. Tõstke ja langetage 10 korda, seejärel puhuge. Enne kommutaatorite külge pane veel kaks komplekti.

Vastupidavus ei ole mõttetu

Tugiriba on painduv riba, mis tagab vastupidavuse teie lihastele, kui te harjutate, sundides neid raske liikumise lõpuleviimiseks. Adductorite sihtimiseks märake bänd ümber põlvede ja istuge toolile. Tool peaks olema kõrgusel, mis võimaldab teie põlvi 90-kraadise nurga all painutada. Eraldage oma põlved, kasutades oma jalgade tugevust, et neid üksteisest välja tõmmata. Bostoni ajakiri soovitab korrata treeningut 10 korda.