Milline on tenniseväljaannete ja korvpallide vaheline erinevus?

Tennise ja korvpalli sport hõlmab kiiret peatumist ja käivitamist ning külgmist liikumist. Valitud kinga peaks mängimise ajal pakkuma vastupidavust ja toetust. Kuigi korvpalli tenniseväljakud või vastupidi ei kandu, ei paranda oma mängimist. Need kaks tüüpi kingad pakuvad sarnaseid funktsioone erinevates pakettides.

Pealsed

Tennisejalatsid on üldiselt madalad, nii et need jäävad kergeks ja ei hõõruda oma pahkluuni. Korvpalli kingad on saadaval top-top, mid-top ja low-top versioonid. Enamik korvpalluritest, kes Dicki spordikaupade kaupa 70 protsenti, kannavad kõrgeid tasemeid, sest need pakuvad maksimaalset pahkluugit. Kiireimad mängijad, vaid umbes 10 protsenti mängivast elanikkonnast, valivad oma madala topi tõttu oma kergekaalu.

Ainus disain: korvpalli kingad

Korvpallipaelade talladel on tavaliselt rõngakujuline muster, mis tagab veojõu ootamatute peatumiste ja käivituste ajal. Mänguväljakute jaoks mõeldud korvpallipuude jaoks on raskemad tallad, kuid enamik kingi on mõeldud siseruumides mängimiseks.

Ainuke disain: tennisejalatsid

Tennisejalatsites on mitu erinevat tüüpi talla, sõltuvalt tavapärase mängupinna tüübist. Tennisejalatsid tulevad traditsioonilise räimede musterisse, mis on tavaliselt kõige paremas kohas. Siseparkla kleididel on tavaliselt sile tald, mis ei hõivata koha pinda ega jäta kaubamärke küljele liikudes. Klaasistes kinga tallades on tavaliselt ka rõngaskonks, kuid need ei ole nii vastupidavad kui korvpalli kinga tallad, sest koha pehme iseloom ei tekita palju kulumist.