Mida saab väljaspool jalgpalli mängida?

Tavaliselt on jalgpallimeeskonna kaitselisel üksusel kaks põhitäitjate tüüpi: seespool, mida tuntakse ka keskel ja väljaspool. Enamikul kaitseministeeriumitel on kaks välist liidupakkujat, kes on määratud tugevaks küljeks ja nõrga küljeks, kes vastutavad vastase vägistamisjärgsete koosseisude väliste alade hoidmise eest. Väljaspool olevad refferentide konkreetsed kohustused sõltuvad suuresti mänguolukorrast ja vastase solvavast kujunemisest. Sisemine röövija on vastutav mängude mängimise eest põllul keskel.

Tugeva külgjoonega

Väljapoole vastav reljeefkaart, mis on tähistatud tugeva külgjoonega, joonib väljapoole, et ründava üksuse tihedad otsad asuvad küljel, millel on kõige solvav mängija. Kui tihe ots on olemas, asetseb tugeva külgjoonega otse tema kõrval. Tavaliselt on tugeva külgjoonekaupajate seas kõige tugevam kolm reaalajakaja ja eeldatavasti jätkab pallikandjat, mis tihti järgib tiheda otsa blokeerumist blokeerijate eemaldamisega. Kui pingeline ots kasutatakse solvava üksuse vastu võtmise võimaluseks, vastutab tugeva külgjoonega mees-inimese ülekandmise katvus.

Nõrk side reaalaja

Kolmanda lihakujundajatüübi puhul on nõrk külgjooksja kõige kiirem. Tema kiirus on kutsutud üles andma läbilõikele lühikese läbisõidu mängudele, mis ei hõlma tihedat otsa ja kestavad palli kandjad pikemat distantsi kui teised kaks järjestikku. Nõrga külgjoonekahtlane joonib väljapoole, millel on kõige vähem solvavaid mängijaid, käib pallikandja mängule tagaküljel ja peab olema võimeline tõhusalt manööverdama liiklust.

4-3 moodustamine

Kaks kõige sagedamini kasutatavat kaitsev koosseisu on 4-3 ja 3-4. 4-3 kaitsev koosseis, mis koosneb neljast allapoolelt ja kolmest järjekorranikust, eeldatakse, et välimised rekordid kaitsevad vastu möödusid ja jooksevad väljapoole. In-man-to-man 4-3 olukordades, väljad linebackers katavad tsoonid lähedal keset välja, pakkudes kaitset nii jooksvate ja läbib mängud. Man-to-mani levialas katab tugev külgredaktor tihedat otsa, samal ajal kui nõrk külgjooksja katab esimese mängija, kes tuleb välja ründava taustinfot, tavaliselt tagasitõmbumisest.

3-4 moodustumine

Kolm vooderdust ja neli segajat, kaks seest ja kaks väljapoole, moodustavad 3-4 kaitsemehhanismi. Selle moodustamise puhul kasutavad kaitseministeeriumid tavaliselt kaitsevõimalusi välistes reaalajakohtades, püüdes kaitsta mängude efektiivsema esitamise eest. Sellest koosseisust toimib üks kaitseministeistest meeskonnakaaslane, kes tormasid meeskonda. See muudab 3-4 moodustumise tõhusaks viisiks, et hoida kuritegu ette, millised mängijad rushinguvad ja mis kaitsevad passi ja jooksu eest.