Mida kaalulahingutajad peavad intensiivseks treeninguks?

Punktisüsteemil põhinev kaubanduslik kaalukadu programm kaalujälgijate jaoks toob toiduprogrammile harjutuse lisamisel toidupunktidele suurema väärtuse. Mida tugevam on intensiivsus või mida pikem te töötate, seda rohkem punkte saate, mis sobib päevadel, mida soovite paaritama. Kaaluvõitlejad võtavad arvesse teie kehakaalu, treeningu intensiivsust ja teostatud aega. Intensiivsuse tase määratakse südame löögisageduse ja füüsiliste näitajate abil, nagu kiire hingamine.

Intensiivsuse tase

Kaaluvõitlejad määravad treeningu intensiivsuse taseme kahel viisil – südame löögisageduse ja füüsilise koormuse vihjeid. Harjutusi, mis suurendavad teie südame löögisagedust 40-60 protsenti teie südame löögisageduse maksimaalsest tasemest, peetakse madala kuni mõõduka intensiivse harjutusega. Harjutusi, mis suurendavad teie südame löögisagedust 70% või rohkem teie maksimaalsest südame löögisagedusest, loetakse suure intensiivsusega harjutuseks. Füüsikalised vihjed intensiivseks kasutamiseks on kiire higistamine, sügav ja kiire hingamine ning raskused vestluse säilitamisel harjutuse ajal.

Südame löögisageduse intensiivsuse tase

Maksimaalse südame löögisageduse kindlaksmääramiseks arvuta oma vanus 220. Korruta see arv tajutud intensiivsuse taseme protsendiga, et määrata, kui palju võidab teie süda mõne minuti jooksul. Näiteks 40-aastase maksimaalse südame löögisageduse kindlaksmääramiseks lahutage 40-st 220-st, mis võrdub 180-ga. Eri intensiivse treeningu sooritamiseks korrutage 180-ga 0,70-ni, mis võrdub 126. Selle näite põhjal võib iga harjutus Teie südame löögisagedus kuni 126 lööki minutis või rohkem loetakse intensiivseks treeninguks.

Intensiivsed treeningud

Suures intensiivsuses treeningus proovige jooksma, jalgrattaga sõita või ujuda jõuliselt. Proovige ronimist või registreeruge võitluskunstide klassideks, nagu karate või kardiokikboksimine. Võite hüpata ka köis või mängida sporti, nagu jalgpall, tennis või korvpall vähemalt 30 minutit. Harvardi tervise väljaannete sõnul kulgevad paljud neist toimingutest sõltuvalt teie kehakaalust rohkem kui 700 kalorit 30 minuti pärast. Kasutage mitut füüsilist tegevust ja sporti, et vältida treenimise igavust. Midagi, mis oma südame peksab kiiresti, peetakse intensiivseks treeninguks.

Muud kaalutlused

Enne treeningprogrammi alustamist pidage alati nõu oma arstiga. Kui te pole mõnda aega välja töötanud või jõulise kehalise kasutamise mõte tundub hirmutav, loo aeglaselt oma vastupidavus ja vastupidavus. Selle asemel, et saata e-kirju, võta lifti asemel trepid või kõndige oma töökaaslasse. Tehke samme, et elada aktiivsemat elustiili. Kui teie sobivusetase paraneb, suurendage oma treeningu aega ja intensiivsust.