Kolmepäevane suhkrupeedi toitumine

Kolmepäevane toitumine on kiire kaalulangus toitumine, mis sageli lubab teil kaotada 10 naela vaid 72 tunni jooksul. Tuntud paljude nimedega, sealhulgas Clevelandi kliiniku dieediga, American Heart Association Diet või Kaiser dieediga, võib konkreetse toiduplaani nimetada dieedi nimetamisel. Mõnikord on see Kolmepäevane suhkrupeedi toitumine või kolmekordne koeratoit ja jäätise toit. Mis tahes nime järgi on see ebatervislik toitumisplaan, mis muudab kaalulangus lubadusi, mida ta ei suuda hoida.

Dieedi ülevaade

Kolmepäevase suhkrupeedi dieedi hulka kuuluvad lisaks suhkrupeedile ka muud toidud, kuid see ei sisalda mitmesuguseid tervislikke toite ega paku piisavalt kaloreid ja toitaineid. See on väga madala kalorsusega toit – keskmine tarbimine on umbes 700 kalorit päevas. Toit on endiselt jäik, kolm väikest söögikorda päevas, kus ei lubata söögikorda. Mõned dieedi versioonid näitavad, et te kordate seda programmi iga nädal, kuni jõuate oma kehakaalu langetamise eesmärgini.

Toiduplaan

Toidukorra kava on lihtne ja asendusi ei lubata. Te võite juua ainult mitte-kaloreid jooke, nagu musta kohvi, tavalist teed ja vett. Hommikusöök on üks puuviljakarbi, üks portsjon komplekssüsivesikuid ja üks portsjon loomuliku valgu. Lõunasöök on lihtsalt üks portsjon valku ja üks kompleksne süsivesik. Õhtusöök on päeva suurim eine ja sisaldab kahte portsjonit valku, ühte puuvilja, ühte portsjonit rohelist köögivilja ja 1 tassi petit, millele järgneb väike serveerimine vaniljejäätisest.

Peedi toitumine

Suhkrupeedil ei ole maagilist rasva põletamise võimu ega ka kaalulanguseta. Peet on tärkliset juurvilja, kõrge kiudainetega ja suurepärane C-vitamiini ja foolhappe allikas. Nii rohelist kui ka juurest võib süüa, kuigi kolmepäevane toitumine nõuab juuri. Peet on kaloreid vähe, 1 tass sisaldab vähem kui 60 kalorit, kuid pakub kütteväärtuseks 10 protsenti oma RDA-st. Peet on kõrge mangaani, rauda ja vaske ning sisaldavad 10 protsenti teie igapäevasest C-vitamiini nõudest.

Kaalukaotus

Kolmepäevase suhkrupeedi dieediga võite kaotada kaalu, kuid ainult sellepärast, et enamus inimestel on kaloreid järsult vähendatud. Suur osa kaalust, mida te kaotate, on veemass ja kiiresti, kui teie kolmepäevane toitumine on lõppenud. Väga madala kalorsusega dieediga on seotud kõrvaltoimed, mille hulka kuuluvad elektrolüütide tasakaaluhäired ja hüpoglükeemia. Vähese veresuhkru tunnused on peavalu, nälg, väsimus, raputus ja meeleolu kõikumine. Enne VLCD-i alustamist pidage alati nõu oma arstiga. Kolmepäevane suhkrupeedi toitumine ei sobi noorukitele ega vanematele täiskasvanutele ning võib halvendada olemasolevaid haigusseisundeid.