Kaalulangus ja kehatemperatuur

Kaalu kaotamisel ei ole ainsad asjad, mis muudavad skaalat. Termomeguleerimine või kehatemperatuuri modulatsioon muutub teie ainevahetuse ja keha rasvasisalduse muutusena. Pange täiendav riidekapp ja juua aurutatud tassi taimeteedest, et hoida ennast soojas ja toasty.

Lihtne termodünaamika

Ülekaalulise või rasvunud inimese kehal on väike pindala mahu suhtega. Kuumus hoitakse kehas ja kao läbi naha. Järelikult hoiavad suured inimesed kergesti sooja keha temperatuuri ja soojust hajub kogu aeg nahale aeglaselt. Vastupidi, õhuke inimene, kellel on suur pindala, et mahu suhe kasvas ja kaotaks soojuse kiiresti. Ka ülekaalulisel isikul on keharasva suurem osatähtsus – isolaator, mis soodustab soojapidavust.

Madala rasvasisaldusega, madala temperatuuriga temp

WellWVU, Lääne-Virginia Ülikooli tervisekeskuse veebisaidi kohaselt, on külmakahjustusega dieedid väga madala rasvasisaldusega. Kuigi kiire toidu ja kartulikrõpsude lõikamine on hea, ei tohiks te täielikult eemaldada toidust rasva. Oma toidukorra kavade hulka lisage kindlasti terved rasvad, nagu oliiviõli, rasvkalad, avokaadod ja pähklid.

Millal muretseda

Kuigi mõned füüsilised muutused on kaalukaotuse normaalne osa, võib külmakahjustuse pidev tunne teiste sümptomitega näidata söömishäireid. Kui teil on intensiivne hirm kehakaalu suurenemise ja moonutatud keha kuju ja teil on ebatervislikke harjumusi nagu pikaajaline, pingeline harjutus, hingamine ja puhastamine või keeldumine süüa, rääkige koheselt oma arstiga.