Jooksulint pikkus

Jooksevärude tekid varieeruvad pikkusega 45 kuni 54 tolli. Erinevused on konsooli omadustes, turvaprojektis ja turvavöö laiuses. Mõned jooksevraamad ladustavad kokku, ühendatakse teie koduelektroonikaga ja saavad valida teie jaoks treeninguid. Kui soovite määrata jooksulint, ärge pidage nõu turvavöö pikkuse kohta. Valige vöö, mis teile ja teie treeningule kõige paremini sobib.

Otsuse tegemine

Ükskõik, kas te kõnnite kardiovaskulaarseks võimekuseks, kaalutegurite jooksmiseks või ristmõistetavate treenimiste läbiviimiseks, peaks jooksulint kohandama teie ja teie pikaajalisi eesmärke. Kui kavatsete käivitada oma jooksulint ja hakata töötama, valige selleks valmistatud jooksulint. Sama kehtib kõndimise kohta. Kui te ei kavatse kunagi joosta või joosta jooksulint, ostke jooksulint, mis võimaldab teil ainult turvavööga jalutada.

Jalutuskäigu pikkused

Lahkudes jooksulint ei vajata pikka vöö või väga polsterdatud tekki. Jalutuskäik on lühem kui sörkimine või jooksusamm ja jalutuskäigud on kehale vähem stressi teinud. Lühem rihm, millel on mõni polsterdus või annab, mahub kasutaja, kes kavatseb ainult oma jooksulint käia. Valige rihma pikkus vastavalt jalutuskäigu pikkusele. Kui te olete vähem kui 5 jalga ja 7 tolli pikk, peaks minimaalne 52-tolline jalgade turvavöö sisaldama oma astmeid. Kui olete vahemikus 5 jalga 7 tolli ja 6 jalga 4 tolli pikk, valige rihm, mille pikkus on vähemalt 55 tolli. Kui teil on 6 jalga 5 tolli pikk ja 6 jalga 11 tolli, sobib vähemalt 58-tolline jalgade turvavöö.

Sörkimispikkus

Sörkjooksul kasutatav jooksulint peaks olema tekk, mis paindub, et minimeerida mõju teie kehale. Kaaluge sillakoormuse kohandamiseks takistuse lisamiseks lindi pikkust. Kui te olete vähem kui 5 jalga 7 tolli pikk, peaks vähemalt 54-tolline jooksulint turvavöö olema teie jalgadega toimetulekuks. Kui teil on 5 jalga 7 tolli ja 6 jalga 4 tolli pikk, valige rihm, mille pikkus on vähemalt 58 tolli. Kui teil on 6 jalga 5 tolli pikk ja 6 jalga 11 tolli, töötab vähemalt 60-tolline rihm.

Jooksvad pikkused

Valides jooksutoru, valige üks, millel on pehmendatud ja painduv teki, mis mõjutab teie liigeseid. Lisatasu jooksul tolliriba pikkusesse on vaja jooksvat sammu pikendatud pikkusega. Kui te olete lühem kui 5 jalga ja 7 tolli pikk, peaks vähemalt 58-tolline jooksulint vihmaveerennid vastama teie jooksva sammu pikkusele. Kui teil on 5 jalga 7 tolli ja 6 jalga 4 tolli pikk, valige rihm, mille pikkus on vähemalt 60 tolli. Kui teil on 6 jalga 5 tolli ja 6 jalga 11 tolli kõrgused, siis mahub vähemalt 62 tolline rihm.